Watsap web indir

Son olarak, teknoloji dünyasında en kötü günlerden biri sıralamaya başladı: WhatsApp bir web istemcisi üzerinde çalışıyor ve şimdi Chrome, Firefox ve Opera tarayıcıları için (üzgünüm Internet Explorer ve diğer tarayıcı kullanıcıları). PC için WhatsApp sürümünde küçük bir uyarı var: yalnızca Android, Windows Phone ve Blackberry akıllı telefonu kullanıcıları PC ve Mac için web uygulamasından yararlanabilir; iOS kullanıcıları, Apple platformu sınırlamaları nedeniyle beklemek zorunda kalacaksınız.

PC için WhatsApp – sizi bu kadar uzun süre tuttu?
Facebook sahip olduğu şirketten bir web / masaüstü versiyonu söylentileri aylarca dolaşıyor ve Telegram kurucusu Pavel Durov şirketi (diğer şeylerin yanı sıra) web geliştiricisini deşifre etmeye çalışmakla suçladığında daha fazla ağırlık verildi. Facebook’un ediniminden bu yana mesajlaşma uygulamasını hangi yöne götüreceği konusunda spekülasyonlar olsa da rakip ürünlerin üretilmesi gündemde. Web için WhatsApp, iletileri gönderirken uçtan uca şifreleme kullandığı için Facebook Messenger’dan farklı olsa da, mesajlar web’de saklanmak yerine telefonda kalır.
Temele dönüş
Kurmak için mobil uygulamasının ana menüsündeki WhatsApp Web seçeneğine erişerek https://web.whatsapp.com/ adresindeki QR kodunu taramanız gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra kişileriniz web sürümüne taşınacak ve sohbet başlatmaya hazırsınız, ancak web sürümünün yalnızca etkin bir İnternet bağlantınız varsa çalışır olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Daha sonra, masaüstü bildirimlerinin ve seslerin etkinleştirilmesini isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz (işyerinde sersemle sohbet ederseniz iyi bir özelliktir).

Şu anda PC için WhatsApp’da belirlenen özellik oldukça sınırlı; yalnızca normal metin tabanlı mesajlar veya fotoğraflar gönderebilirsiniz. Video veya ses dosyalarını eklemek, grup sohbetlerini başlatmak (önceden mevcut grup mesajlarına cevap verebilmenize rağmen), arama yapma (ses veya video), konumunuzu paylaşma, yedek mesajları, resim düzenleme vb. Seçenek yoktur. Temel olarak , esas olarak anında mesajlaşma için tasarlanmış mobil uygulamanın gerçekten kesilmiş bir versiyonudur.

Mobil cihazlar için WhatsApp’a benziyor, ancak daha büyük
WhatsApp Web, Android uygulamasına çok benzer görünüyor. Dolayısıyla, sohbet başlatmak için ekranın üst kısmındaki ileti simgesinin bir tıklaması yeterlidir ve web uygulamasında başlattığınız tüm sohbetler telefonunuzla senkronize edilir (ve bunun tersi). WhatsApp ile tanışık olmasanız bile uygulama birkaç saniyede alabilmeniz için o kadar basittir. Mesaj gönderme süreci kesintisizdir ve her ikisi de etkin olduğunda telefon ile web arasında veri kaybı yoktur ve herhangi bir gecikme yoktur.

Arayüz, tanıdık WhatsApp renk şemasını yeşil ve bir tür beyazımsı gölge oluşturuyor; bu nedenle, dokunmatik bir çizgi olsa bile, tüm kullanıcılara aşina olacak. Sol taraftaki panelde kişileriniz görüntülenir, ortadaki ileti ve isteğe bağlı sağdaki panelde kişi bilgisi görüntülenir. İhtiyacınız olan tüm bilgileri parmak uçlarınızda olduğu için tasarım iyi düşünülmüştür. Bununla birlikte, PC için WhatsApp herhangi bir özelleştirme seçeneği içermez; örneğin, farklı sohbetler için arka planı değiştiremezsiniz.

Unutulmamalıdır ki bunun bir masaüstü istemci değil, bir web uygulaması olduğunu unutmayın. Dolayısıyla, tarayıcınızı kapatırsanız ve çerezlerinizi silerseniz, QR kodunu kullanarak tekrar kaydolma işlemini tamamlamanız gerekir. WhatsApp nihayet bir masaüstü istemcisi öneriyor, bu nedenle bilgisayarınıza Whatsapp indirmek istiyorsanız PC için Whatsapp’ı indirin.
Beklemeye değer?
WhatsApp kullanıcıları, yaşları boyunca bir web versiyonu için ağlıyordu ve nihayet şirket geldi (ne var ki, Viber ve Telegram rakipleri bunu yaşlandıklarında onlara ne kadar uzun sürdü, bilmiyorum). WhatsApp Web, masaüstü bilgisayarlar için Skype’ın beğenisine tam olarak sahip olmaya yakın olmamasına rağmen, mesajlaşma uygulamasını telefonlarında düzenli olarak kullananlar, hayatlarında hala bir yer görecektir. Umarım, WhatsApp’ı diğer tarayıcılar ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir kılmak için kullanmayacaktır.

“Watsap web indir” için 17 yanıt

 1. havvaAralık 13, 2017 8:29 pmYanıtla

  Havva nişan

 2. havvaAralık 13, 2017 8:47 pmYanıtla

  Watsap hayattir

  1. mevlut islamMayıs 6, 2018 1:16 pmYanıtla

   Selam

 3. bahattinAralık 31, 2017 11:11 pmYanıtla

  slm ben bahattin van tum dunyadan sevk sexs ask mutuluk seven tum bayanlari benle msj lasmaya ask yapmaya zevk surmeye davet ediyum 18 ve 20 30 40 50 60 70 80 yasakadar tum hanfendileri dustluga aska zevke sexsi sohpete sevismeye sarmas dulas olmaya zevkin duruguna cikmaya davet ediyum beni are arayabililirsiniz msj atabilirsiniz brnle kunusabilirsiniz tek sartim karsimdaki arasin yazsin bende yazarim ama aramam siiz arayin canlarim hanfendiler opuyum telde askta sinir yok bekliyum

 4. bahattinAralık 31, 2017 11:18 pmYanıtla

  mrhba ben bahattin beni dunyanin heryerinden dusluklar arkdasliklar bekliyum ask zevk telde vapsata kunusmayi seven telde arayan ask mesk zevk seven tum hanfendi bayanlar canlarim sizi seviyum umarim sizde beni sevecenize eminim arayin yazin kunusun benle canlarim motlu sevkli sevgi bi yil olsun asklarim bayanlar hanim hanimcik hanfendiler seviyum hepinizi bekliyum

 5. bahattinAralık 31, 2017 11:23 pmYanıtla

  canlarim ben fecliyum tel beni yulacaklari kisileri istemiyum konturum yok fakirim feclim inkanlarim kisitli lutfen benide giurecek bayanlari beklitum bana yardimcida olacak herkese mineter olurum saolun var olyn canlarim sizi seviyum

 6. bahattinAralık 31, 2017 11:34 pmYanıtla

  slm guzel dunya guzel bayanlari cirkin bayan yok tum bayanlari seviyum yaslu bayan yok tum yasta bayanlari seviyum ister 20 uster 50 60 70 80 ister seksen yas fark etmez tum bayanlari seviyum benle msjlasmaya davet ediyum ve canlarim hanfendi bayanlar beklitum sevim asjlarim canlarim sizi opuyum cv p bekliyum

 7. beytullahOcak 5, 2018 10:52 pmYanıtla

  harika birsey bu wassap

 8. Ayca sanemOcak 8, 2018 1:25 pmYanıtla

  Bn indiremiyorum indirmek cok istiyorum guzel iletisim kuruluyo cunku

 9. FatmaNisan 21, 2018 12:45 pmYanıtla

  Ben niye watsap indiremiyorum niye play store açılmıyor açılsın yaaa lütfen yardım edin bana bi bilginiz varsa söyleyin lütfeen

 10. FatmaNisan 21, 2018 12:48 pmYanıtla

  Ben niye vasap indiremiyom niye play storem açılmıyor lütfen yardım edin bi bilgniz varsa bana iletin yaaaa lütfennn

 11. sevimMayıs 2, 2019 9:55 amYanıtla

  Mevcut vatsapim açılmıyr

Bir yorum bırakın