2020 WhatsApp Android İndir

WhatsApp 2020 sürüm yenilikleriyle hem görüntülü hemde sesli aramalar yaparak sevdiklerinizle sınırsız görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum bazı kullanıcılar vatsap, bazıları ise watsap olarak arayarak gelmiştir. Doğru yerdesiniz size Vatsap ile ilgili her türlü detaylı bilgiyi vermeye çalışacağız.

Normalde, popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yalnızca mobil cihazlarda (Android, iOS, Windows Phone ve Blackberry) kullanılır, ancak uygulamanın yepyeni PC ve Mac sürümüyle nihayet masaüstünüzden kullanabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey, WhatsApp programını kurmanızdır; böylece arkadaşlarınızla doğrudan Mac veya Windows PC’nizden sohbet edebilirsiniz. Şimdiye kadar iyi çalıştığı görülse de, mükemmel olmaktan çok uzak.

WhatsApp Web artık yerli bir uygulamadır
Belki İnternet tarayıcınızdan kullanabileceğiniz sürüm olan WhatsApp Web’in farkındaydınız. PC için WhatsApp tam olarak aynı, ancak onu kullanabilmek için bir tarayıcı açmanıza gerek yok.

PC için WhatsApp da uygulamanın mobil sürümü ile çok benzer; bu nedenle, günlük kullanımınız varsa, işlevlerini yerine getirmek için sizi uzun süre almazsınız. Bu sürüm, görmeyi beklediğiniz her şeyi sunar (yalnızca daha büyük bir ekranda) ve sohbet, fotoğraf, doküman ve not göndermek ve almak, grup oluşturmak ve yönetmek, profil resminizi değiştirmek gibi özellikler sunar.

Her şey oldukça güzel geliyor, ancak uygulamada bazı kısıtlamalar var. Örneğin, size konumunuzu paylaşmanıza izin vermiyor ve yeni kişiler eklemenize izin vermiyor.

Evet, her ne kadar PC için WhatsApp, hayatınızı biraz daha kolaylaştıran bir seçenek olsa da, yakında mobil cihazınızı değiştirecek bir şey değildir.

Her şeyin “ama”
Uygulamanın PC sürümünü kullanmaya başlamak için, QR kodunu, yalnızca WhatsApp Web’de olduğu gibi mobil cihazınızı kullanarak taramanız gerekir. Bu yordamla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, tamamlanmış bir öğretici için burayı tıklayın.

Kodu taradıktan sonra, telefonunuza kaydettiğiniz WhatsApp hesabı PC’nizde yenisiyle ilişkilendirilecek ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz!

Masaüstü sürümündeki seçenekler güzel düzenlenmiştir (Android için WhatsApp’ı anımsatır). Gerçek şu ki, ihtiyaç duyduğunuz bir şeyi bulmak sizin tarafınızdan fazla çaba sarf etmiyor ve klavye sayesinde daha hızlı bir hızda sohbet etmek sadece bir zevk. Bir web kameranız ve / veya mikrofonunuz varsa, fotoğraf / video / ses klipleri gönderme olanağına da sahip olursunuz.

PC sürümünü kullanmakla ilgili bir diğer önemli şey, internet bağlantılarının mobil cihazlardan daha hızlı olması eğiliminde olması, bu nedenle veri aktarımları daha hızlı ve basittir.

Sonuçta, PC için WhatsApp iyi çalışıyor, ancak tamamen telefonunuza bağlı. Doğrudan bilgisayarınızdan sohbet edebilirsiniz, ancak mobil cihazınızın daima bağlanması gerekir. Bu sınırlamayı göz önünde bulundurarak, her biri kendi bağımsız masaüstü sürümlerine sahip olan LINE ve Telegram gibi rakiplerinin arkasına koyuyor.

Beklemeye değer miydi?
WhatsApp kullanıcıları, yaşları boyunca bir masaüstü sürüm istedi ve nihayetinde% 100 olduklarını düşünmüyorlardı. Sürüm son derece iyi çalışıyor ve mobil sürümle hemen hemen aynı özellikleri sunmasına rağmen, bağımsız çalışabilmek için en önemli özelliklerden birine sahip değil. 2014 yılında uygulamayı satın alan Facebook’un kusurun farkına varacağını ve bir sonraki güncellemede hoş bir sürpriz yapmamızı umabiliriz.

“2020 WhatsApp Android İndir” için 18 yanıt

 1. hatice klncKasım 19, 2017 9:50 amYanıtla

  Amin

 2. Saadet nurimbetovaKasım 19, 2017 10:05 amYanıtla

  Slm

 3. mehmet tekinAralık 6, 2017 6:07 pmYanıtla

  Felkalede

 4. AzizAralık 31, 2017 12:08 amYanıtla

  Wahatsap ekrandan silindi geri getiremiyoruz

 5. metin salmanNisan 15, 2018 8:36 amYanıtla

  Watsaap ekrandan silindi geri getiremiyoruz

 6. metin salmanNisan 15, 2018 8:40 amYanıtla

  Whatsap nasıl geri getire biliriz

 7. figenMayıs 9, 2018 12:22 pmYanıtla

  ben whatssapp indiriyorum belirli bir süre sonra whatssapp sürümünüz eskidi mesajı geliyor bir daha indiremiyom

 8. YarenMart 12, 2019 11:34 amYanıtla

  Watsap indiremiyorum sürüm istiyor telefon hiç bişey indirmiyor

 9. AyşeNisan 8, 2019 4:02 pmYanıtla

  Vatsap indiremiyorum ve

Bir yorum bırakın